Breadcrubs-image

Newsy

Porażka na koniec sezonu
26 czerwca 2022r.

W ostatniej kolejce IV ligi kujawsko-pomorskiej w sezonie 2021/2022 piłkarze Cuiavii Inowrocław ulegli na wyjeździe Pogoni Mogilno - 0:2. Obie bramki gospodarze zawodów zdobyli kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania. Warto odnotować, że inowrocławianie od 43 minuty grali w dziesiątkę, gdy czerwoną kartkę ujrzał Mateusz Brzóstowski. Mimo porażki sytuacja Biało-Zielonych w tabeli IV ligi nie uległa zmianie. Podopieczni Piotra Gruszki byli już wcześniej pewni utrzymania w szeregach czwartoligowców, a ostatecznie uplasowali się na trzynastym miejscu w rozgrywkach.

Młoda Cuiavia - podsumowanie 14 kolejki
24 czerwca 2022r.

I wszystko jasne! Ostatnią kolejkę rozegrała Młoda Cuiavia. Emocji nie zabrakło do samego końca - głównie za sprawą Juniorów. Zobaczcie nasze podsumowanie.

Remis dający nam utrzymanie
19 czerwca 2022r.

Piłkarze Cuiavii Inowrocław zremisowali przed własną publicznością z trzecim w tabeli Chemikiem Bydgoszcz - 1:1. Jedyne trafienie dla Biało-Zielonych zanotował w 59 minucie spotkania Patryk Kozłowski. Ten rezultat oznacza, że Biało-Zieloni zapewnili sobie utrzymanie w IV lidze kujawsko-pomorskiej na sezon 2022/2023.

Zapowiedź meczu: Cuiavia - Chemik Bydgoszcz
18 czerwca 2022r.

W niedzielę o godzinie 12:00 piłkarze Cuiavii Inowrocław rozpoczną ostatnie domowe spotkanie w sezonie 2021/2022. Rywalem podopiecznych Piotra Gruszki będzie trzeci w tabeli Chemik Bydgoszcz. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej Biało-Zieloni pokonali na wyjeździe bydgoszczan, a jedyne trafienie spotkania zanotował wówczas Jakub Nowakowski.