Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

Zapowiedź: Chojniczanka II Chojnice - Cuiavia

Zapowiedź: Chojniczanka II Chojnice - Cuiavia

Czas obudzić się z zimowego snu. Jutro o godzinie 14:30 w Chojnicach piłkarze dowodzeni przez Piotra Gruszkę rozegrają pierwszą grę kontrolną w 2023 roku. Rywalem Biało-Zielonych będą rezerwy pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice.

Cuiaviści już od dwóch tygodni trenują na obiektach sportowych w Inowrocławiu. Z grupą piłkarzy, którzy reprezentowali nasz zespół w rundzie jesiennej obecni są także zawodnicy testowani, którzy jutro po raz pierwszy będą mieli okazję zagrać w biało-zielonej koszulce. Przypomnijmy, ze na pierwszych zajęcia trener Gruszka miał do dyspozycji 25 piłkarzy.

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej w IV lidze kujawsko-pomorskiej Cuiavia zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Inowrocławianie tracą pięć „oczek” do aktualnego lidera rozgrywek – Włocłavii Włocławek. Cuiavię i Włocłavię przedzielają w tabeli Elana Toruń (35 punktów) i Chemik Bydgoszcz (33 punkty).

W sobotę inowrocławianie udadzą się na pierwszą grę kontrolną do Chojnic, które oddalone są od naszego miasta o 129 kilometrów. Naszym przeciwnikiem będzie Chojniczanka II Chojnice, która na co dzień występuje IV lidze pomorskiej. Druga drużyna pierwszoligowca zaliczyła bardzo udaną rundę jesienną, po której plasuje się na drugim miejscu w tabeli. Chojniczanka II w 19 spotkaniach zdobyła 42 punkty.

21.01.2023 (sobota), godzina 14:30
Mecz towarzyski
Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Chojnicach


 CHOJNICZANKA II CHOJNICE – CUIAVIA INOWROCŁAW 

powrót

Nasi sponsorzy

Top