Breadcrubs

Tabela Junior D1 (2008)

Drużyna M W R P Br Pkt
1. SF Junior NakłoSF Junior Nakło 3 3 0 0 +16 9
2. Pelikan SzubinPelikan Szubin 3 2 0 1 +11 6
3. Cuiavia Bank Spółdzielczy InowrocławCuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 3 2 0 1 +6 6
4. Znicz RojewoZnicz Rojewo 3 1 1 1 -1 4
5. Skra PaterekSkra Paterek 3 0 1 2 -9 1
6. Pogoń MogilnoPogoń Mogilno 3 0 0 3 -23 0

Terminarz Junior D1 (2008)

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- SF Junior Nakło 2020-08-15
godz. 12:30
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
1 kolejka
Znicz Rojewo 6:4 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-08-29
godz. 11:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
1 kolejka
Pelikan Szubin -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-08-19
godz. 18:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
2 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 7:1 Pogoń Mogilno 2020-09-05
godz. 13:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
2 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Skra Paterek 2020-08-22
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
3 kolejka
Skra Paterek 3:5 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-13
godz. 11:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
3 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- LKS Barcin 2020-08-26
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
4 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Pelikan Szubin 2020-09-19
godz. 10:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
4 kolejka
Pogoń Mogilno -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-08-30
godz. 10:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
5 kolejka
SF Junior Nakło -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-26
godz. 16:30
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
5 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Olimp Strzelno 2020-09-05
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
6 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Znicz Rojewo 2020-10-03
godz. 10:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
6 kolejka
Znicz Rojewo -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-12
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
7 kolejka
Pogoń Mogilno -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-10
godz. 10:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
7 kolejka
SF Junior Nakło -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-19
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
8 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Skra Paterek 2020-10-17
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
8 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Pelikan Szubin 2020-09-26
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
9 kolejka
Pelikan Szubin -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-25
godz. 11:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
9 kolejka
Skra Paterek -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-03
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
10 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- SF Junior Nakło 2020-11-07
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
10 kolejka
LKS Barcin -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-10
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
11 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Pogoń Mogilno 2020-10-17
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
12 kolejka
Olimp Strzelno -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-24
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
13 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Znicz Rojewo 2020-11-07
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
14 kolejka

Nasi sponsorzy

Top