Breadcrubs

Tabela Junior B (2005-2006)

Drużyna M W R P Br Pkt
1. Spójnia Białe BłotaSpójnia Białe Błota 10 9 1 0 +48 28
2. Cuiavia Bank Spółdzielczy InowrocławCuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 10 7 0 3 +50 21
3. Skra PaterekSkra Paterek 10 4 3 3 +8 15
4. Dąb PotuliceDąb Potulice 10 3 1 6 -34 10
5. Czarni NakłoCzarni Nakło 10 2 2 6 -27 8
6. Zagłębie PiechcinZagłębie Piechcin 10 1 1 8 -45 4

Terminarz Junior B (2005-2006)

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 14:0 Zagłębie Piechcin 2020-08-29
godz. 10:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
1 kolejka
Zagłębie Piechcin -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-08-19
godz. 18:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
2 kolejka
Czarni Nakło 2:6 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-05
godz. 12:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
2 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Czarni Nakło 2020-08-22
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
3 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 8:0 Dąb Potulice 2020-09-12
godz. 10:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
3 kolejka
Dąb Potulice -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-08-26
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
4 kolejka
Spójnia Białe Błota 2:1 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-20
godz. 15:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
4 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Spójnia Białe Błota 2020-08-29
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
5 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 3:0 Skra Paterek 2020-10-07
godz. 17:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
5 kolejka
Noteć Inowrocław -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-05
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
6 kolejka
Zagłębie Piechcin 0:12 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-03
godz. 10:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
6 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Skra Paterek 2020-09-12
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
7 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 15:0 Czarni Nakło 2020-10-10
godz. 10:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
7 kolejka
Dąb Potulice 2:3 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-18
godz. 10:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
8 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Zagłębie Piechcin 2020-09-26
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
9 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 0:1 Spójnia Białe Błota 2020-10-24
godz. 10:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
9 kolejka
Czarni Nakło -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-03
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
10 kolejka
Skra Paterek 6:1 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-11-07
godz. 10:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
10 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Dąb Potulice 2020-10-10
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
11 kolejka
Spójnia Białe Błota -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-17
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
12 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Noteć Inowrocław 2020-10-24
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
13 kolejka
Skra Paterek -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-11-07
godz. 00:00
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
14 kolejka

Nasi sponsorzy

Top