Breadcrubs-image

Senior - Newsy

Podział punktów z Lechem Rypin
28 listopada 2020r.

W zaległym spotkaniu w ramach 14. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław zremisowali na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków z Lechem Rypin - 1:1.  Goście z Rypina objęli prowadzenie w 40. minucie spotkania po trafieniu Adriana Kowalskiego. Biało-Zieloni odpowiedzieli na czternaście minut przed końcem zawodów, gdy dośrodkowanie Dawida Pieszaka wykorzystał Mikołaj Błaszczyk, który celną główką pokonał bramkarza przyjezdnych.

Transmisja live z meczu przeciwko Lechowi Rypin
26 listopada 2020r.

Zapraszamy wszystkich na transmisję live z meczu Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław - Lech Rypin, który odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00. Relację przeprowadzi dla Państwa nasz patron medialny - ki24.info. Transmisja dostępna będzie od 12:50 tutaj [link].

Juniorzy B2 z drugą pozycją w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej
24 listopada 2020r.

Drużyna Juniora B2 Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław prowadzona przez trenera Macieja Niewiadomskiego zajęła drugie miejsce w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej. Warto zaznaczyć, że w rozgrywkach wystąpiło łącznie w Biało-Zielonych barwach 23 zawodników, z czego aż 16 zanotowało minimum jedno trafienie do bramki przeciwnika.

Zmarł Henryk Polewski
21 listopada 2020r.

Dzisiaj, w wieku 74 lat, odszedł od nas Henryk Polewski - wieloletni kibic oraz działacz Cuiavii, którego liczba meczów, na których wspierał nasz zespół śmiało może być liczona w tysiącach.