Breadcrubs-image

Senior - Newsy

Badania lekarskie drużyn młodzieżowych odwołane
03 kwietnia 2020r.

Badania lekarskie drużyn młodzieżowych odwołane

Zaplanowane na 4 kwietnia 2020 roku badania lekarskie drużyn młodzieżowych zostały odwołane ze względu na epidemię SARS-CoV-2. Nowy termin zostanie ustalony przez zarząd Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław po ogłoszeniu wznowienia rozgrywek przez PZPN.

Urodziny Filipa  Cięgotury
31 marca 2020r.

Urodziny Filipa Cięgotury

Dzisiaj swoje 21 urodziny obchodzi wychowanek Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław - Filip Cięgotura. Z tej okazji pragniemy złożyć mu najszczersze życzenia - dużo zdrowia, a także sukcesów w życiu prywatnym i sportowym!

W czwartek zagramy wirtualny sparing z Unią Gniewkowo w grze FIFA 20!
31 marca 2020r.

W czwartek zagramy wirtualny sparing z Unią Gniewkowo w grze FIFA 20!

Ogólnopolska kwarantanna spowodowana epidemią SARS-CoV-2 nie przeszkadza zawodnikom Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław w rozegraniu meczu towarzyskiego. W czwartek o godzinie 20:00 Biało-Zieloni zmierzą się z ligowym rywalem - Unią Gniewkowo na wirtualnych boiskach gry FIFA 20! Wydarzenie będzie transmitowane na platformie twitch.tv oraz youtube!

Historyczna Cuiavia #2
22 marca 2020r.

Historyczna Cuiavia #2

Sezon 2012/2013 w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej został niedawno zainaugurowany. Cuiavia Inowrocław po trzech kolejkach zajmowała 4. miejsce w rozgrywkach z dorobkiem sześciu punktów. Liderem była Wda Świecie, która jako jedyna w stawce miała na swoim koncie komplet zwycięstw. W spotkaniu czwartej kolejki III ligi, rozgrywanym 25 sierpnia 2012 roku, na Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków przyjechała Notecianka Pakość. Przed derbową rywalizacją nastroje w Pakości były zgoła odmienne, niż w Inowrocławiu. Notecianka w trzech spotkaniach zdobyła jeden punkt i zajmowała 17 – przedostatnie miejsce w tabeli. Derby powiatu inowrocławskiego rządzą się jednak swoimi prawami, a oba zespoły bardzo potrzebowały zwycięstwa – Cuiavia walczyła o utrzymanie kontaktu z czołówką, z kolei Notecianka chciała jak najszybciej opuścić strefę spadkową. Warto także wspomnieć, że Biało-Zieloni chcieli zrewanżować się rywalowi zza miedzy za dwie porażki, jakich doznali w bezpośrednich pojedynkach w sezonie 2011/2012.

Nasi sponsorzy

Top