Breadcrubs-image

Senior - Newsy

Znamy terminarz! Na inaugurację jedziemy do Chełmży!
14 lipca 2020r.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek IV ligi w sezonie 2020/2021. Przypomnijmy, że do zmagań ligowych na tym poziomie przystąpi 20 zespołów.  Runda jesienna została podzielona w taki sposób, że każdy zespół rozegra siedemnaście spotkań w 2020 roku i dwa na wiosnę 2021 roku. Następnie dojdzie do podziału na dwie grupy - walczącą o awans (miejsca 1-7) i o utrzymanie (miejsca 8-20).

Urodziny Kewina Fiałkowskiego
13 lipca 2020r.

Dzisiaj swoje 20 urodziny obchodzi obrońca Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław - Kewin Fiałkowski. Z tej okazji pragniemy złożyć mu najszczersze życzenia - dużo zdrowia, a także sukcesów w życiu prywatnym i sportowym!

Wygrywamy z Gopłem Kruszwica
10 lipca 2020r.

Piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław pokonali w meczu sparingowym Gopło Kruszwica - 3:1. Do przerwy jednobramkowe prowadzenie należało do gospodarzy z Kruszwicy, dla których gola w 37. minucie zdobył Arkadiusz Makowiecki. Jednak w drugiej odsłonie pojedynku do siatki trafiali już tylko zawodnicy Biało-Zielonych, a konkretnie: Mateusz Brzóstowski, Patryk Wiśniewski oraz Mikołaj Ruta.

Trzeci sparing już w piątek
09 lipca 2020r.

W piątek o godzinie 18:00 na boisku głównym Stadionu Miejskiego w Kruszwicy przy ulicy Poznańskiej 17 piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław rozegrają trzeci sparing w trakcie letniego okresu przygotowawczego. Rywalem Biało-Zielonych będzie Gopło Kruszwica, występujące na co dzień w lidze okręgowej.