Aktualności

Zmiana terminu spotkania z Unią Gniewkowo
26 lutego 2020r.

Zmiana terminu spotkania z Unią Gniewkowo

Zarząd Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław zawiadamia, że zawody 18. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej, w których nasz zespół zmierzy się na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków z Unią Gniewkowo, zostały przełożone z 14 marca (sobota) na 15 marca (niedziela). Początek meczu przewidziany jest na godzinę 12:00.

Pewna wygrana w sparingu z ligowym rywalem
22 lutego 2020r.

Pewna wygrana w sparingu z ligowym rywalem

W przedostatnim sparingu rozgrywanym w trakcie zimowego okresu przygotowawczego piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław pewnie pokonali ligowego rywala - BKS Bydgoszcz, 5:2. Dwa trafienia dla Biało-Zielonych zanotował Patryk Wiśniewski, a po jednym golu dołożyli: Dariusz Słupski, Mateusz Brzóstowski oraz Irakli Akirtava.

Juniorzy starsi Cuiavii Bank Spółdzielczy pokonują seniorów Notecianki Pakość!
21 lutego 2020r.

Juniorzy starsi Cuiavii Bank Spółdzielczy pokonują seniorów Notecianki Pakość!

Juniorzy Starsi Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław po raz drugi w trakcie zimowego okresu przygotowawczego pokonali w meczu towarzyskim czwartoligowca. Tym razem zespół prowadzony przez Artura Wiśniewskiego wygrał z seniorami Notecianki Pakość - 2:1! Bramki dla Biało-Zielonych zdobywali: Jakub Nowakowski oraz Jakub Pawłowski.

Znamy dokładny termin spotkania pucharowego w Kończewicach
21 lutego 2020r.

Znamy dokładny termin spotkania pucharowego w Kończewicach

Rywal Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław w spotkaniu 1/8 Okręgowego Pucharu Polski - Cyklon Kończewice, poinformował nasz klub o dokładnym terminie rozegrania spotkania pucharowego. Mecz odbędzie się 7 marca o godzinie 13:00 na stadionie w Kończewicach. Zwycięzca pojedynku uzyska awans do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Najbliższy mecz - Orlik E1 (II) (2010-2011)

Tabela sezon 2019/2020

Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Pomorzanin Toruń Pomorzanin Toruń 17 12 3 2 +26 39
2. Lider Włocławek Lider Włocławek 17 11 2 4 +12 35
3. Lech Rypin Lech Rypin 17 10 3 4 +21 33
4. Sportis Łochowo Sportis Łochowo 17 10 2 5 +12 32
5. Chemik Moderator Bydgoszcz Chemik Moderator Bydgoszcz 17 10 2 5 +16 32
6. Sparta Brodnica Sparta Brodnica 17 9 3 5 +13 30
7. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 17 8 4 5 +7 28
8. Kujawianka Izbica Kujawska Kujawianka Izbica Kujawska 17 8 2 7 -10 26
9. BKS Bydgoszcz BKS Bydgoszcz 17 6 5 6 +7 23
10. Orlęta Aleksandrów Kujawski Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 7 2 8 -7 23
11. Włocłavia Włocławek Włocłavia Włocławek 17 7 1 9 -12 22
12. Chełminianka Chełmno Chełminianka Chełmno 17 7 1 9 -1 22
13. Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 17 6 3 8 +6 21
14. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 17 6 3 8 -1 21
15. Unia Gniewkowo Unia Gniewkowo 17 5 4 8 -6 19
16. Notecianka Pakość Notecianka Pakość 17 5 1 11 -14 16
17. Legia Chełmża Legia Chełmża 17 2 4 11 -16 10
18. Piast Złotniki Kujawskie Piast Złotniki Kujawskie 17 1 1 15 -53 4
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 14 12 0 2 +45 36
2. Gwiazda Bydgoszcz Gwiazda Bydgoszcz 14 10 1 3 +35 31
3. Unia Janikowo Unia Janikowo 14 9 2 3 +41 29
4. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 14 8 3 3 +17 27
5. Lech Rypin Lech Rypin 14 6 0 8 +5 18
6. Tłuchowia Tłuchowo Tłuchowia Tłuchowo 14 3 0 11 -57 9
7. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 14 2 2 10 -33 8
8. Victoria Niemcz Osielsko Victoria Niemcz Osielsko 14 1 2 11 -53 5
8. Victoria Niemcz Victoria Niemcz 14 1 2 11 -53 5
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. CWZS Bydgoszcz CWZS Bydgoszcz 14 12 2 0 +83 38
2. Wda Świecie Wda Świecie 14 12 2 0 +46 38
3. Elana Toruń Elana Toruń 14 8 1 5 +23 25
4. Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 14 7 1 6 +12 22
5. UKS SMS Włocławek UKS SMS Włocławek 14 7 1 6 +6 22
6. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 14 3 1 10 -42 10
7. Polonia Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz 14 1 1 12 -68 4
8. Włókniarz Toruń Włókniarz Toruń 14 1 1 12 -60 4
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Notecianka Pakość Notecianka Pakość 10 10 0 0 +81 30
2. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 10 8 0 2 +26 24
3. Unia Janikowo Unia Janikowo 10 5 0 5 +4 15
4. Unia Gniewkowo Unia Gniewkowo 10 5 0 5 -8 15
5. LKS Barcin LKS Barcin 10 2 0 8 -56 6
6. Pałuczanka Żnin Pałuczanka Żnin 10 0 0 10 -47 0
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 14 10 2 2 +31 32
2. Dwunastka Włocławek Dwunastka Włocławek 14 9 1 4 +21 28
3. Tucholanka Tuchola Tucholanka Tuchola 14 7 3 4 +15 24
4. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 14 6 5 3 +10 23
5. Gwiazda Toruń Gwiazda Toruń 14 5 2 7 -4 17
6. Chemik Moderator Bydgoszcz Chemik Moderator Bydgoszcz 14 4 2 8 -17 14
7. Elana Toruń Elana Toruń 14 4 1 9 -13 13
8. Skrwa Skrwilno Skrwa Skrwilno 14 3 0 11 -43 9
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 8 8 0 0 +69 24
2. Znicz Rojewo Znicz Rojewo 8 5 1 2 +35 16
3. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 8 4 1 3 +18 13
4. Olimp Strzelno Olimp Strzelno 8 2 0 6 -62 6
5. Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław 8 0 0 8 -60 0
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Mały Piłkarz Inowrocław Mały Piłkarz Inowrocław 14 13 0 1 +78 39
2. Gopło Kruszwica Gopło Kruszwica 14 12 1 1 +63 37
3. Błękitni II APR Inowrocław Błękitni II APR Inowrocław 14 12 0 2 +63 36
4. Czarni Wierzchosławice Czarni Wierzchosławice 14 10 0 4 +39 30
5. Olimp Strzelno Olimp Strzelno 14 9 2 3 +28 29
6. Unia Gniewkowo Unia Gniewkowo 14 8 2 4 +47 26
7. Olimp II Strzelno Olimp II Strzelno 14 8 2 4 +58 26
8. Błękitni Inowrocław Błękitni Inowrocław 14 6 1 7 -1 19
9. Piast Złotniki Kujawskie Piast Złotniki Kujawskie 14 6 0 8 -11 18
10. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 14 4 1 9 +5 13
11. Noteć Inowrocław Noteć Inowrocław 14 4 1 9 -18 13
12. Goplania Inowrocław Goplania Inowrocław 14 3 0 10 -48 9
13. Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław 14 2 0 12 -99 6
14. Noteć Gębice Noteć Gębice 14 2 0 12 -73 6
15. Mikrus Szadłowice Mikrus Szadłowice 14 0 0 13 -137 0
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Unia Gniewkowo Unia Gniewkowo 5 5 0 0 +34 15
2. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 5 5 0 0 +23 15
3. Gopło II Kruszwica Gopło II Kruszwica 5 4 0 1 +15 12
4. Goplania Inowrocław Goplania Inowrocław 5 3 1 1 +9 10
5. Olimp Strzelno Olimp Strzelno 5 3 0 2 +12 9
6. Chemik IV Moderator Bydgoszcz Chemik IV Moderator Bydgoszcz 5 3 0 2 +31 9
7. Olimp II Strzelno Olimp II Strzelno 5 3 0 2 +22 9
8. Noteć Inowrocław Noteć Inowrocław 5 2 0 3 -8 6
9. Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław 5 1 0 4 -37 3
10. Błękitni Inowrocław Błękitni Inowrocław 5 0 1 4 -11 1
11. Noteć Gębice Noteć Gębice 5 0 0 5 -36 0
12. Mikrus Szadłowice Mikrus Szadłowice 5 0 0 5 -54 0
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty

W tym miesiącu urodziny obchodzą:

Nasi sponsorzy

Top