Breadcrubs-image

Newsy - Aktualności

Ponad 80 minut słabej gry i niesamowita końcówka - awansowaliśmy do IV rundy Pucharu Polski K-PZPN
16 września 2020r.

W niezwykle dramatycznych okolicznościach piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław zdołali awansować do IV rundy Pucharu Polski K-PZPN. W środowe popołudnie Biało-Zieloni zmierzyli się z A-klasowym KP Jeziora Wielkie. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli niespodziewanie gospodarze, którzy pokonali Jakuba Ciesielskiego w 30 minucie spotkania. Mimo, że inowrocławianie atakowali niemalże nieustannie, zaliczając przy tym dwa trafienia w poprzeczkę, to piłkarze z Jezior Wielkich na 11 minut przed końcem meczu podwyższyli prowadzenie. Gdy nasza nadzieja powoli gasła, zawodnicy Cuiavii dokonali czegoś nieprawdopodobnego i zdobywali bramki kolejno w 84, 87 i 90 minucie, co dało nam końcowy awans!

Caique Diaz Cruz i Bruno Garcia Marcate grają z Cuiavią!
15 września 2020r.

Caique Diaz Cruz oraz Bruno Garcia Marcate (na zdjęciu) podpisali umowy z Cuiavią Bank Spółdzielczy Inowrocław i zostali nowymi zawodnikami Biało-Zielonych. Dwaj nowi piłkarze naszego klubu pochodzą z Brazylii, a w przeszłości reprezentowali barwy klubów brazylijskich oraz francuskich.

W środę rozegramy spotkanie pucharowe w Jeziorach Wielkich

W środę o godzinie 16:30 piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław po raz pierwszy w sezonie 2020/2021 wybiegną na murawę w rozgrywkach Pucharu Polski K-PZPN. W trzeciej rundzie pucharu Biało-Zieloni zagrają na wyjeździe z zespołem Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie.

Niemoc trwa
12 września 2020r.

Niemoc trwa

W mocno przemeblowanym składzie, w którym brakowało kilku podstawowych zawodników, piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław udali się w sobotni wieczór do Bydgoszczy, gdzie zmierzyli się z miejscowym Zawiszą. Niestety, nasz zespół po raz kolejny zmuszony był uznać wyższość rywala i uległ gospodarzom - 1:3. Honorowe trafienie dla Biało-Zielonych zanotował Mikołaj Ruta.