Breadcrubs-image

Newsy

Michał Marczyński wraca do treningów w Cuiavii!
11 grudnia 2019r.

Michał Marczyński wraca do treningów w Cuiavii!

Po  niemalże jedenastu miesiącach przerwy do treningów w barwach Cuiavii powróci Michał Marczyński. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce rundy wiosennej sezonu 2018/19, w której Biało-Zieloni zmierzyli się 16 marca 2019 roku na wyjeździe z Unią Janikowo, Marczyński zmuszony był opuścić boisko w 33. minucie spotkania. Jak się okazało po późniejszych diagnozach - zawodnik zerwał więzadła krzyżowe.

Nowy rok rozpoczniemy z Bankiem Spółdzielczym!
09 grudnia 2019r.

Nowy rok rozpoczniemy z Bankiem Spółdzielczym!

Grudzień jest ostatnim miesiącem przed wejściem w życie umowy sponsorskiej pomiędzy Cuiavią, a Bankiem Spółdzielczym w Inowrocławiu. Przypomnijmy, że 20 września 2019 roku na oficjalnym zebraniu zarządu i sympatyków klubu ogłoszona została informacja, iż Biało-Zieloni pozyskali sponsora tytularnego. Do początku współpracy zostały nieco ponad trzy tygodnie.

Arsenii Protsyshyn odchodzi z Cuiavii
08 grudnia 2019r.

Arsenii Protsyshyn odchodzi z Cuiavii

Arsenii Protsyshyn nie jest już zawodnikiem Cuiavii Inowrocław i w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 nie będzie reprezentował już barw Biało-Zielonych. Wygasający w lutym 2020 roku kontrakt został przedwcześnie rozwiązany za porozumieniem stron.

Plan zimowych sparingów
25 listopada 2019r.

Plan zimowych sparingów

W minioną sobotę dobiegły końca zmagania w ramach rundy jesiennej IV ligi kujawsko-pomorskiej. Piłkarze Cuiavii Inowrocław do zmagań o ligowe punkty powrócą 14 marca 2020 roku. Biało-Zieloni w styczniu rozpoczną zimowy okres przygotowawczy, w trakcie którego rozegrają osiem gier kontrolnych. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej w IV lidze kujawsko-pomorskiej zaplanowana jest również 1/8 Okręgowego Pucharu Polski - rywala Cuiavii poznamy po nowym roku w trakcie losowania par w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Nasi sponsorzy

Top