Breadcrubs-image

Newsy

Zmiana terminu spotkania ze Sportisem Łochowo
09 sierpnia 2020r.

Zmiana terminu spotkania ze Sportisem Łochowo

Spotkanie w ramach 6.kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej pomiędzy Cuiavią Bank Spółdzielczy Inowrocław, a Sportisem Łochowo odbędzie się 6 września (niedziela) o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Początkowy termin zawodów zaplanowany był na 5 września, jednak został on zmieniony na prośbę naszej drużyny.

Podział punktów z Pogonią
08 sierpnia 2020r.

Podział punktów z Pogonią

Piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław zremisowali z Pogonią Mogilno w ramach 2.kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej. Spotkanie, które było powrotem Biało-Zielonych na Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków po 259 dniach, zakończyło się wynikiem 1:1. Jako pierwsi do siatki trafili przyjezdni, którzy za sprawą Jacka Wojciechowskiego objęli prowadzenie już w 6.minucie. Cuiavia odpowiedziała szesnaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy, rezultat ustalił wówczas Patryk Wiśniewski. Warto wspomnieć, że Pogoń od 48 minuty grała w dziesiątkę, gdy czerwoną kartką za faul taktyczny ukarany został Błażej Duszyński.

Wracamy do domu! W sobotę gramy z Pogonią Mogilno!
07 sierpnia 2020r.

Wracamy do domu! W sobotę gramy z Pogonią Mogilno!

Ostatni mecz na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław rozegrali 23 listopada 2019 roku. Jutro rozłąka z naszym domem dobiega końca. Po 259 dniach Biało-Zieloni ponownie wybiegną na murawę obiektu, by zagrać spotkanie ligowe. Rywalem naszej drużyny będzie Pogoń Mogilno. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 14:00.

Urodziny Huberta Majtczaka
06 sierpnia 2020r.

Urodziny Huberta Majtczaka

Dzisiaj swoje 19 urodziny obchodzi zawodnik Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław - Hubert Majtczak. Z tej okazji pragniemy złożyć mu najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, a także sukcesów w życiu prywatnym i sportowym!

Nasi sponsorzy

Top