Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

Wojciech Springer piłkarzem Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław!

Wojciech Springer piłkarzem Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław!

Wojciech Springer został nowym zawodnikiem Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław. 29-letni środkowy pomocnik przeszedł do Biało-Zielonych z beniaminka III ligi - Pomorzanina Toruń.

Wojciech Springer urodził się 7 czerwca 1991 roku i jest wychowankiem Gopła Kruszwica. W przeszłości występował w takich klubach, jak: Victoria Koronowo, Znicz Pruszków, Sparta Brodnica, Pomorzanin Toruń oraz Unia Janikowo.

Springer charakteryzuje się bardzo dobrymi warunkami fizycznymi i świetnym przeglądem pola gry, co czyni go jednym z najlepszych środkowych pomocników występujących na boiskach IV ligi kujawsko-pomorskiej.  W przeszłości był architektem serii awansów Pomorzanina Toruń oraz podstawowym zawodnikiem janikowskiej Unii, w szeregach której świętował awans do III ligi w sezonie 2018/2019. 

Sezon 2019/2020 Wojtek rozpoczął od powrotu do rodzimego klubu z Kruszwicy, w którym występował w rundzie jesiennej rozgrywek. W przerwie zimowej zmienił barwy i powrócił do Pomorzanina Toruń, który był wówczas liderem IV ligi. Nie zdołał jednak wystąpić ani razu w szeregach lidera rozgrywek ze względu na przedwcześnie zakończony sezon.

Warto zaznaczyć, że transfer jest powrotem Springera do Inowrocławia, gdyż reprezentował on już barwy Cuiavii w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013 oraz w latach 2014-2015.

Witamy Wojtka na Biało-Zielonym pokładzie!

Zdjęcie autorstwa portalu playarena.pl

powrót

Nasi sponsorzy

Top