Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

Wieczorową porą jedziemy do Bydgoszczy na Gdańską

Wieczorową porą jedziemy do Bydgoszczy na Gdańską

W sobotę piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław rozegrają spotkanie w ramach 7.kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej. Biało-Zieloni udadzą się do Bydgoszczy, by w blasku jupiterów zmierzyć się z miejscowym Zawiszą. Początek zawodów przewidziany jest na godzinę 19:46.

Po sześciu kolejkach sytuacja w tabeli Cuiavii Bank Spółdzielczy jest, delikatnie mówiąc, nieciekawa. Inowrocławianie dobrze rozpoczęli sezon 2020/2021, gdyż po dwóch kolejkach mieli cztery punkty. Obecnie wyczekujemy na siódmą serię zmagań, a dorobek punktowy Biało-Zielonych nie uległ żadnej zmianie. Nasza drużyna przegrała cztery ostatnie spotkania ligowe i do meczu z Zawiszą z pewnością podchodzi z bardzo trudnego położenia.

Nastroje jakie panują w bydgoskim obozie są z pewnością odmienne. Zawisza zajmuje trzecie miejsce w tabeli, a na swoim koncie ma 13 punktów. Piłkarze klubu z ulicy Gdańskiej w pięciu meczach (Zawisza ma już za sobą przymusową pauzę) odnotowali cztery zwycięstwa. Jedynym zespołem, który pozbawił naszego jutrzejszego rywala kompletu punktów był jak dotąd bydgoski rywal zza miedzy - Chemik.

Warto wspomnieć, że jest to drugie bezpośrednie spotkanie Cuiavii Bank Spółdzielczy z Zawiszą od momentu wznowienia rozgrywek piłkarskich w całym kraju. W lipcu, także na Gdańskiej, obie drużyny stanęły na przeciwko siebie w pojedynku o awans do finału Pucharu Polski K-PZPN. Wówczas Zawisza wygrał z Biało-Zielonymi 4:1, a jedyne trafienie dla naszej drużyny odnotował Dawid Jastrzębski.

powrót

Nasi sponsorzy

Top