Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

W środę rozegramy spotkanie pucharowe w Jeziorach Wielkich

W środę rozegramy spotkanie pucharowe w Jeziorach Wielkich

W środę o godzinie 16:30 piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław po raz pierwszy w sezonie 2020/2021 wybiegną na murawę w rozgrywkach Pucharu Polski K-PZPN. W trzeciej rundzie pucharu Biało-Zieloni zagrają na wyjeździe z zespołem Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie.

Stowarzyszenie Kujawskie Pogranicze w Jeziorach Wielkich - tak brzmi pełna nazwa drużyny, która stanie jutro do walki z Cuiavią Bank Spółdzielczy. Nasz pucharowy rywal na co dzień występuje w rozgrywkach A-klasy, grupy Bydgoszcz II. gdzie po pięciu kolejkach zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów (bilans 2-1-2). Zawodnicy z Jezior Wielkich by dotrzeć do III rundy Pucharu Polski K-PZPN musieli zmierzyć się z dwoma rywalami - kolejno w I rundzie pokonali Znicz Rojewo walkowerem (przeciwnicy nie dotarli na zawody), a w II rundzie odprawili z kwitkiem Pogoń II Mogilno, triumfując aż 6:0.

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław w środę zagra swoje pierwsze spotkanie w obecnie trwającej edycji Okręgowego Pucharu Polski. Biało-Zieloni zmagania w tych rozgrywkach rozpoczęli od II rundy, gdzie uzyskali tzw. "wolny los" i awansowali do dalszej fazy bez konieczności rozgrywania meczu.

powrót

Nasi sponsorzy

Top