Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

W środę gramy z Łokietkiem Brześć Kujawski

W środę gramy z Łokietkiem Brześć Kujawski

W środę o godzinie 18:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Inowrocławiu piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy zmierzą się z Łokietkiem Brześć Kujawski, który na co dzień rywalizuje w lidze okręgowej (grupa II). Będzie to czwarty mecz kontrolny Biało-Zielonych w trakcie zimowego okresu przygotowawczego.

Łokietek Brześć Kujawski zajmuje po rundzie jesiennej trzecie miejsce w tabeli ligi okręgowej (grupa II). Nasz jutrzejszy rywal w piętnastu spotkaniach zdobył 32 punkty (10 wygranych, 2 remisy i 3 porażki). W trakcie zimowych przygotowań drużyna z Brześcia Kujawskiego rozegrała już cztery sparingi. W tych spotkaniach Łokietek zwyciężył dwukrotnie: z Victorią Czernikowo (toruńska A-klasa) - 4:1 oraz Dębem Bąkowo/Dąbrowa Biskupia (bydgoska A-klasa) - 7:2, zremisował ze Stoczniowcem Płock (płocka liga okręgowa) - 3:3 oraz przegrał z Włocłavią Włocławek (IV liga kujawsko-pomorska) - 4:6.

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław ma za sobą jak dotąd trzy mecze kontrolne rozegrane w 2020 roku. Biało-Zieloni w każdym pojedynku triumfowali, pokonując kolejno Wilki Wilczyn (5:2), Noteciankę Pakość (4:0) i Polonię Bydgoszcz (4:1).

powrót

Nasi sponsorzy

Top