Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

Porażka w pierwszej grze kontrolnej w trakcie letniego okresu przygotowawczego

Porażka w pierwszej grze kontrolnej w trakcie letniego okresu przygotowawczego

Piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław przegrali w pierwszym meczu towarzyskim przed sezonem 2020/2021. Biało-Zieloni nie sprostali na wyjeździe beniaminkowi IV ligi wielkopolskiej - Wilkom Wilczyn i ulegli 4:5. Dwa trafienia dla naszej drużyny zanotował Mikołaj Ruta, a po jednym golu dołożyli Nikodem Jankowski i Patryk Wiśniewski. 

WILKI WILCZYN - CUIAVIA BANK SPÓŁDZIELCZY INOWROCŁAW 5:4 (0:1)
Bramki dla Cuiavii Bank Spółdzielczy: Mikołaj Ruta (dwie), Nikodem Jankowski. Patryk Wiśniewski

Skład Cuiavii Bank Spółdzielczy: Michał Piernik - Kewin Fiałkowski, Mikołaj Błaszczyk, Oleksandr Lytviak, Juan Benjamin Elias, Kacper Maciejewski, Dawid Jastrzębski, Dominik Kulak, Mateusz Brzóstowski, Patryk Wiśniewski, Mikołaj Ruta

Zagrali także: Jakub Ciesielski, Hubert Majtczak, Filip Cięgotura, Kordian Mrotek, Nikodem Jankowski, Maksymilian Mbamu

W meczu towarzyskim z Wilkami Wilczyn swoją premierową bramkę dla Biało-Zielonych zanotował urodzony w 2002 roku wychowanek naszego klubu - Nikodem Jankowski. Ponadto na murawie od pierwszej minuty występował Dominik Kulak z rocznika 2003, który niedawno powrócił z testów w juniorskich zespołach Warty Poznań. Razem z nim testy w poznańskim klubie odbył Maksymilian Mbamu, który mecz w Wilczynie rozpoczął na ławce rezerwowych. W pierwszym zespole wystąpił także Kordian Mrotek - kolejny nasz wychowanek, który ma za sobą występy w juniorach Olimpii Grudziądz.

W składzie Cuiavii Bank Spółdzielczy zabrakło kilku podstawowych zawodników, którzy zmagają się z kontuzjami. Ponadto sprawy służbowe wykluczyły z udziału w meczu nowego zawodnika Biało-Zielonych - Bartłomieja Delektę.

Po meczu kontrolnym z Wilkami Wilczyn testy w naszym klubie zakończył Juan Benjamin Elias. Prawy obrońca z Brazylii nie znalazł uznania w oczach sztabu szkoleniowego Biało-Zielonych i w sezonie 2020/2021 nie będzie zawodnikiem Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław.

powrót

Nasi sponsorzy

Top