Aktualności

W weekend odbędzie się turniej klubów partnerskich Legii Warszawa
16 stycznia 2020r.

W weekend odbędzie się turniej klubów partnerskich Legii Warszawa

W zbliżający się weekend, tj. 18-19 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu odbędzie się turniej klubów partnerskich Legii Warszawa. Na parkiet wybiegnie osiem zespołów z rocznika 2010, a gospodarzem całego przedsięwzięcia będzie Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław.

Umowa oficjalnie podpisana! Bank Spółdzielczy sponsorem tytularnym Cuiavii!
15 stycznia 2020r.

Umowa oficjalnie podpisana! Bank Spółdzielczy sponsorem tytularnym Cuiavii!

Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych przy ulicy Solankowej 11 odbyło się spotkanie,  na którym prezes Cuiavii - Sławomir Roszak wraz z wiceprezesem do spraw organizacyjnych - Marcinem Lewandowskim podpisali umowę z Bankiem Spółdzielczym w Inowrocławiu. Od tej chwili bank stał się tytularnym sponsorem Biało-Zielonych, którzy wchodzą do gry jako Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław.

Znamy termin losowania par 1/8 Okręgowego Pucharu Polski
14 stycznia 2020r.

Znamy termin losowania par 1/8 Okręgowego Pucharu Polski

Wydział Gier i Ewidencji K-P ZPN w Bydgoszczy wyznaczył termin losowania par 1/8 Okręgowego Pucharu Polski oraz dalszej drabinki w sezonie 2019/2020. Odbędzie się ono 30 stycznia, tj. w czwartek o godzinie 16:00 w siedzibie Związku w Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej 163. 

Piłkarze Cuiavii wznowili treningi
11 stycznia 2020r.

Piłkarze Cuiavii wznowili treningi

W czwartek, tj. 8 stycznia 2020 roku, zawodnicy Cuiavii Inowrocław spotkali się na pierwszym noworocznym treningu, który zainaugurował zimowy okres przygotowawczy.

Najbliższy mecz - Senior

Tabela sezon 2019/2020

Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Pomorzanin Toruń Pomorzanin Toruń 17 12 3 2 +26 39
2. Lider Włocławek Lider Włocławek 17 11 2 4 +12 35
3. Lech Rypin Lech Rypin 17 10 3 4 +21 33
4. Sportis Łochowo Sportis Łochowo 17 10 2 5 +12 32
5. Chemik Moderator Bydgoszcz Chemik Moderator Bydgoszcz 17 10 2 5 +16 32
6. Sparta Brodnica Sparta Brodnica 17 9 3 5 +13 30
7. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 17 8 4 5 +7 28
8. Kujawianka Izbica Kujawska Kujawianka Izbica Kujawska 17 8 2 7 -10 26
9. BKS Bydgoszcz BKS Bydgoszcz 17 6 5 6 +7 23
10. Orlęta Aleksandrów Kujawski Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 7 2 8 -7 23
11. Włocłavia Włocławek Włocłavia Włocławek 17 7 1 9 -12 22
12. Chełminianka Chełmno Chełminianka Chełmno 17 7 1 9 -1 22
13. Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 17 6 3 8 +6 21
14. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 17 6 3 8 -1 21
15. Unia Gniewkowo Unia Gniewkowo 17 5 4 8 -6 19
16. Notecianka Pakość Notecianka Pakość 17 5 1 11 -14 16
17. Legia Chełmża Legia Chełmża 17 2 4 11 -16 10
18. Piast Złotniki Kujawskie Piast Złotniki Kujawskie 17 1 1 15 -53 4
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 14 12 0 2 +45 36
2. Gwiazda Bydgoszcz Gwiazda Bydgoszcz 14 10 1 3 +35 31
3. Unia Janikowo Unia Janikowo 14 9 2 3 +41 29
4. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 14 8 3 3 +17 27
5. Lech Rypin Lech Rypin 14 6 0 8 +5 18
6. Tłuchowia Tłuchowo Tłuchowia Tłuchowo 14 3 0 11 -57 9
7. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 14 2 2 10 -33 8
8. Victoria Niemcz Osielsko Victoria Niemcz Osielsko 14 1 2 11 -53 5
8. Victoria Niemcz Victoria Niemcz 14 1 2 11 -53 5
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. CWZS Bydgoszcz CWZS Bydgoszcz 14 12 2 0 +83 38
2. Wda Świecie Wda Świecie 14 12 2 0 +46 38
3. Elana Toruń Elana Toruń 14 8 1 5 +23 25
4. Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 14 7 1 6 +12 22
5. UKS SMS Włocławek UKS SMS Włocławek 14 7 1 6 +6 22
6. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 14 3 1 10 -42 10
7. Polonia Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz 14 1 1 12 -68 4
8. Włókniarz Toruń Włókniarz Toruń 14 1 1 12 -60 4
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Notecianka Pakość Notecianka Pakość 10 10 0 0 +81 30
2. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 10 8 0 2 +26 24
3. Unia Janikowo Unia Janikowo 10 5 0 5 +4 15
4. Unia Gniewkowo Unia Gniewkowo 10 5 0 5 -8 15
5. LKS Barcin LKS Barcin 10 2 0 8 -56 6
6. Pałuczanka Żnin Pałuczanka Żnin 10 0 0 10 -47 0
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 14 10 2 2 +31 32
2. Dwunastka Włocławek Dwunastka Włocławek 14 9 1 4 +21 28
3. Tucholanka Tuchola Tucholanka Tuchola 14 7 3 4 +15 24
4. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 14 6 5 3 +10 23
5. Gwiazda Toruń Gwiazda Toruń 14 5 2 7 -4 17
6. Chemik Moderator Bydgoszcz Chemik Moderator Bydgoszcz 14 4 2 8 -17 14
7. Elana Toruń Elana Toruń 14 4 1 9 -13 13
8. Skrwa Skrwilno Skrwa Skrwilno 14 3 0 11 -43 9
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 8 8 0 0 +69 24
2. Znicz Rojewo Znicz Rojewo 8 5 1 2 +35 16
3. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 8 4 1 3 +18 13
4. Olimp Strzelno Olimp Strzelno 8 2 0 6 -62 6
5. Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław 8 0 0 8 -60 0
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Mały Piłkarz Inowrocław Mały Piłkarz Inowrocław 14 13 0 1 +78 39
2. Gopło Kruszwica Gopło Kruszwica 14 12 1 1 +63 37
3. Błękitni II APR Inowrocław Błękitni II APR Inowrocław 14 12 0 2 +63 36
4. Czarni Wierzchosławice Czarni Wierzchosławice 14 10 0 4 +39 30
5. Olimp Strzelno Olimp Strzelno 14 9 2 3 +28 29
6. Unia Gniewkowo Unia Gniewkowo 14 8 2 4 +47 26
7. Olimp II Strzelno Olimp II Strzelno 14 8 2 4 +58 26
8. Błękitni Inowrocław Błękitni Inowrocław 14 6 1 7 -1 19
9. Piast Złotniki Kujawskie Piast Złotniki Kujawskie 14 6 0 8 -11 18
10. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 14 4 1 9 +5 13
11. Noteć Inowrocław Noteć Inowrocław 14 4 1 9 -18 13
12. Goplania Inowrocław Goplania Inowrocław 14 3 0 10 -48 9
13. Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław 14 2 0 12 -99 6
14. Noteć Gębice Noteć Gębice 14 2 0 12 -73 6
15. Mikrus Szadłowice Mikrus Szadłowice 14 0 0 13 -137 0
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Unia Gniewkowo Unia Gniewkowo 5 5 0 0 +34 15
2. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 5 5 0 0 +23 15
3. Gopło II Kruszwica Gopło II Kruszwica 5 4 0 1 +15 12
4. Goplania Inowrocław Goplania Inowrocław 5 3 1 1 +9 10
5. Olimp Strzelno Olimp Strzelno 5 3 0 2 +12 9
6. Chemik IV Moderator Bydgoszcz Chemik IV Moderator Bydgoszcz 5 3 0 2 +31 9
7. Olimp II Strzelno Olimp II Strzelno 5 3 0 2 +22 9
8. Noteć Inowrocław Noteć Inowrocław 5 2 0 3 -8 6
9. Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław 5 1 0 4 -37 3
10. Błękitni Inowrocław Błękitni Inowrocław 5 0 1 4 -11 1
11. Noteć Gębice Noteć Gębice 5 0 0 5 -36 0
12. Mikrus Szadłowice Mikrus Szadłowice 5 0 0 5 -54 0

W tym miesiącu urodziny obchodzą:

Nasi sponsorzy

Top